keedhost (keedhost) wrote,
keedhost
keedhost

 • Mood:

Викладач Андрій Комісаренко - українофоб на стражі "правильної" освіти в криворізьких ВНЗ

Треба допомога. Бажаніше великих ЗМІ. Є у нас у Кривому Розі одна людина - "Андрюша" Комісаренко. Він - українофоб. При чому відкритий, і, що найголовніше, він викладає філософію у Криворізькому Національному та криворізькому відділені Запорізького національного університету. Те, що він свободофоб - фіг з ним, буває. Але коли він українців-патріотів називає "укр-нац-дебильі", а всі українські дівчата - шлюхи, то це вже зовсім інший рівень...

Звичайно, що я з ним зустрічався, дізнавався, чого він такий. Відповідь в основному така, що ось, йому вже 40 років, він ще не одружений і живе з мамою, і саме Україна у цьому винна. Звичайно це Україна винна у тому, що він такий "ущербний", і дівчата українські винні у тому, що вони "шлюхи", бо не хочуть його.

Також дуже часто переходить на особистості. Дуже багато прямих образ Володимира Стецюка, Євгенa Гайдy, Ольгy Хвостовy ну і, звичайно, мене. Також завжди підтримує беркут та гадить на людей, котрі стоять на майдані (http://trenos.livejournal.com/141494.html, http://trenos.livejournal.com/139453.html).

На мою скромну думку, така людина не має права викладати у університеті, і я хочу, щоб це стало правдою. Бити його ніхто не буде. Бо як тільки пояснив йому, що так вести свій жж не є комільфо і бажано його почистити від образ, як він одразу почав заявляти про права, про свободу слова, про Тетяну Чорновол (про яку, до речі, теж недобре писав і підтримував її побиття, але потім почистив цей пост) та написав пост-нєгодованіє у своєму ЖЖ (http://trenos.livejournal.com/146429.html).

Також ця людина веде так званий філософський клуб, в котрому вчить молоде покоління, як правильно жити. Один з моїх знайомих потрапив під його вплив. Знайомтесь - Владислав. Колишній патріот, котрий ніколи нікого не ображав, та і його теж в принципі. Носив вишиванку, покладав квіти жертвам голодомору. Претензій не було. Однак після його зайнять так званою філософією, різко міняється мислення Влада. Цим пишається і сам Комісаренко на сторінках свого блогу:
Ім'я він, звісно ж, поставив чуже, але я бачив оригінал цього повідомлення і знаю, від кого воно. А ось і сам приклад того, як міняється людина під дією цього псевдо-науковця. Результат в коментарях не потребує:
Комісар

Отже, така людина не має працювати у сфері освіти. Категорично. Бо я знаю цього Влада. Знав до і знаю після. Але це тільки Влад. Що там відбувається з його іншими учнями - мені не відомо. Але мені й цього достатньо. Відвернення від Батьківщини, зневага до свого народу та інший бруд - Андрій Комісаренко прив'є вашій дитині на відмінно. І я буду робити все для того, щоб університет сам додумався до того, що таки треба фільтрувати свої кадри. А з допомогою ЗМІ це буде трішки простіше. Це - справа честі!

P.S. А ще він боягуз та сцикун. Фактично щодня бачив мене на роботі, і, замість того, щоб мені сказати все у очі, він запрошує мене на розмову віч-на-віч десь у коментарях на одному з місцевих сайтів новин з відвідуваністю до 100 осіб в день. От такий він у нас борець з "фошизмом" =)
965067_545039778871578_523371348_o
Tags: Кривий Ріг, антиукраїнство, маразм, соціальні мережі
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments